Sprawdź nasze Opinie

Nie ufasz nam, zaufaj naszym klientom.

Wszystko ok!

Michał

jak zawsze smacznie i bardzo szybko

Lukasz

.

Natalia

jedzenie ok, ale opóźnienie 45 min popsuło wszystko

MICHAŁ

Zamowienie złożone o 14 na 16 nie dotarło do 17 - kiedy zadzwoniłam zapytać kiedy mozemy się go spodziewać Pani powiedziała, ze kierowca już jedzie, 30min później dalej go nie było, po kolejnym telefonie kiedy Pani powiedziała dokładnie to samo czyli, ze kierowca wlasnie wyjechał z burgerami, okazało się, ze Pani nawet nie raczyła sprawdzić, czy zamowienie jest już w drodze, a tak naprawdę zamowienie nawet nie było zrobione. Ostatecznie z burgerów zrezygnowaliśmy bo Pani nawet nie potrafiła przeprosić za swoje niedopatrzenie. Obsługa kiedyś super, teraz fatalna! Kiedyś kupowałam u Państwa regularnie, od wczoraj… niestety nigdy więcej nic nie zamówimy.

Hanna

3h czekania na jednego burgera i frytki to zdecydowana przesada, dodatkowo burger przyjechał zimny. Nadmieniam, że lokal znajduje się 3km od mojego miejsca zamieszkania, jestem zawiedziony…

Oskar

Wszystko super

Karolina

Ok

Katarzyna

Jak zawsze bardzo smacznie :)

Łukasz

Buffalo BLUE w niczym oprócz bułki i mięsa nie przypominał burgera ze zdjęcia poglądowego. "Cebulka" w burgerze to zwykła chrupiąca prażonka (posypka) a nie cebula prażona. W dodatku w takiej ilości że nie dało się tego zjeść bo zabiło to smak całego burgera. Ser blue - może był może nie nie wiem nie było czuć ani widać (chyba że ta biała "maź" zmieszana z tą cebulowa posypka to był on). Ogólnie był tragiczny i go wyrzuciłem (żałuję że nie zrobiłem zdjęcia). Pierwszy raz odkąd kupuję u Was się zawiodłem. Bekon BBQ jak zawsze smaczny bez zmian - podobno, małżonka tak mówi. Zawsze mieliście dobre burgery i żeberka. Ale ten jeden burger to był tragicznie niesmaczny i choć się nie znam, według mnie zrobiony inaczej niż powinien (patrząc na to jak go prezentujecie). Opinii google nie wystawie bo raz że nie mam zdjęcia a dwa każdemu zdarzy się potknąć a z innych burgerów czy też żeberek byłem zawsze zadowolony. Trzymajcie się tam ciepło i no nie róbcie lipy bo szkoda psuć sobie opinię - jak nie dacie rady bo nie macie akurat składników to zadzwońcie a nie że podajecie zupełnie coś innego czego się nie da nawet zjeść.

Mikołaj

Zamówienie przyjechało zimne. Czas dostawy wyniósł 2h bez komentarza

Monika

Brak uwag :)

Katarzyna

Niezadowalający czas dostawy

Natalia

Bardzo dobry burger, dostarczony b szybko, przed planowanym czasem :)

Katarzyna

Nie udało się zrealizować kuponu na poerwsze zakupy online. Nie przyszedł mail przed finalizacja zamówienie

Kasia

Super :)

Bartosz

dziękujemy :)
~ Zespół Burgs Chef